International Green Guides of Iran

                                Under the license of "Tourguides Association of Fars Province"

                                Shiraz, Fars Prov., Iran

 

                                            

 
 

 توسعه صنعت گردشگری، سرآغاز توسعه پایدار در ایران 1400

 

 

بازدید نمایشگاه کتاب

دوستان و همکاران عزیز, همینطور که میدونید نمایشگاه کتاب در محل نمایشگاه های بین المللی در شهرک گلستان از امروز برقراره . برنامه اینه که چهار شنبه ٩:٣٠ صبح در ایستگاه اتوبوس نمازی حرکت میکنیم.

شاید تا بعد از ظهر طول بکشه بنابراین ناهار رو همونجا یه چیزی میخوریم!

اگه پول ندارین اشکالی نداره حتما بیاین. یه استادی داشتم که میگفت: همیشه کتاب بخرین, اگرم پول نداشتین لا اقل برین کتابارو ورق بزنین. باور بفرمایین دوستان(به قول آقای اتابکی عزیز) همین ورق زدن حس خیلی خوبی میده.

به هرحال اگر کسی برنامه دیگه ایی داره مطرح کنه.

 

 

  

تقویم آموزشی

  ادامه مطلب

  

نکاتی چند من باب آشنایان

درود و دوصد (به قول افغانی ها) بدرود در واقع همون دویست خودمونه!

دوستان تشکر از خودتون، تشکر از انگیزه ای که شما به من دادین و خودتون می تونید فعالیت و جذابیت وبلاگ و گروه رو به عالی ترین سطح علمی و عملی برسونید.

این یه نکته و نکته دوم اینکه :

یک روز مشخص نمی شه برای تخت جمشید فعلا مشخص کرد، بیکاز آو! ماه مهره سازمان آزمون هاشو جمعه ها میزاره و ما هم هنوز دو آزمون دیگه در پیش رو داریم آزمون جامع و آزمون درس زبان تا بعد از جمعه بیست و دوم که مطمئنا ما امتحان زبان و جامع رو گذروندیم انشاءالله

سوم اینکه اگر با این وجود می خواین مشخص بشه باید حداقل ده نفر و حداکثر 20 نفر شرکت کنن در چی؟ در نظر خواهی جدید با دو سوال . . .

1- جمعه 29 آبان

2- اینکه خوددون(به قول اصفهانی ها ولی شیراز ما از اون به!) یه تاریخ پیشنهاد بدین کنارش یه box میزارم توی اون بنویسین که چه روزی بعد از چند روز من جوابا رو میزارم تووبلاگ اگه تایید شد و به نتیجه مشترک رسیدیم دوستان یه بعد از ظهر همدیگرو می بینیم و هماهنگی های مالی و برنامه ریز های علمی مونو انجام میدیم خوبه؟ زنده باد آمریکا! نه ببخشید فکر کردم "Indipendence Day" هست، زنده باد ایران هورا . . .

نکته بعد، قابل توجه عزیزان خوش فکر خوش نظر؛ مطلب علمی بر روی وبلاگ گذاشتن برای همه هست، اگه عجله ندارین برای من ایمیل کنید من تا 6 ساعت بعدش میزارم تو وبلاگ اگه هم تعجل!(به عربی) میتونید با تلفن من تماس گیرید بعد از پارتی بازی و دادن یه رشوه به من منم کلید اسرار رو بهتون میگم، اون وقت شما هم مثل یه فرعون راه مقبره رو کشف می کنید. 2564 348 936+

بعدی، ادامه سوالت آزمون ها رو امشب میزارم تو وبلاگ.

آفرین به حوصلتون،عینکیول

با تشکر

 

  

حضور پر رنگ، نیاز گروه

با سلام خدمت همه دوستان و علاقه مندان

با توجه به علاقه مندی دوستان گروه صبح دوره هجدهم، این وبلاگ همانطور که در بالای صفحه قابل مشاهده است مربوط به دانشجویان دوره هجدهم و عنوانی از صبح و بعدازظهر نیست.

با توجه به اهداف مشترک همه دوستان این وبلاگ پایگاهی مشترک برای تبادل اطلاعات و اطلاع رسانی به موقع برای همه ما می باشد. پس همچنان همه را از اطلاعات و نقطه نظرات خود آگاه کنید. لطفا نظر دهید و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. حتما.

 

  
   

   آخرین یادداشت ها

 

تصاوير ماه

 

 

 

 

 

 

 

All rights Reserved to www.Greenguideds.persianblog.ir