International Green Guides of Iran

                                Under the license of "Tourguides Association of Fars Province"

                                Shiraz, Fars Prov., Iran

 

                                            

 
 

 توسعه صنعت گردشگری، سرآغاز توسعه پایدار در ایران 1400

 

 

نمایشگاه ایرانگردی و جهانگردی

همکاران عزیز راهنمای تور سلام,

عده ایی درخواست دادن که یه برنامه بازدید از نمایشگاه گردشگری بزاریم. با توجه به استقبال گسترده و پورشور مردمی!! از برنامه قبل برای برنامه ریزی باید چند نکته رو خدمتتون عرض کنم:

١- در تبلیغات نمایشگاه نوشته شده ۶ تا ٨ آذر. ولی در معرفی نمایشگاه در روزنامه خبر نوشته شده روز افتتاحیه ۵ آذر. از طرف دیگه قرار شده ورودی ٣٠٠ تومن از بازدیدکننده ها بگیرن تا دچار ازدحام نشه ( یه بار عقلشون خوب کار کرد!). از یه طرف دیگه گفته شده روز افتتاحیه رایگان است. من اینجور استنباط کردم که نمایشگاه از پنجشنبه ۵ ام شروع میشه و رایگان, ولی برای جلوگیری از شلوغ شدن اعلام شده جمعه ۶ ام.

٢- طبق گزارش هواشناسی از پنجشنبه هوا بارونی هست و جمعه heavy rain داریم. ساعت نمایشگاه هم از ۴ تا ٩ بعدازظهر هست و فکر کنم مشکلات زیادی برای بازگشت پیدا کنیم.

٣- با توجه به دلایل بالا پیشنهاد میکنم بازدید روز یک شنبه ٨ آذر باشه. چون ساعت بازدید بعداز ظهره فکر نمیکنم کسی سرکار باشه (شایدم باشه فحش ندین!) . و اینکه روز تعطیل نیست که کسی برای بازگشت مشکل داشته باشه چون به هرحال شب تو خیابون خلوت . . . وای وای.

خوب, هرکی نظری, برنامه ایی ,پیشنهادی داره بگه. هرکسی هم خواست میتونه راحت با خانواده محترم تشریف ببره.

کسانی که موافق هستند لطفا اعلام وجود کنن تا آمارگیری بشه که کی میخواد بیاد.بعد از تصمیم گیری ساعت و محل قرار اعلام خواهد شد. پس, از بین پنجشنبه, شنبه و یکشنبه یه روز و انتخاب کنین. (پیشنهاد منم یکشنبه بود)

ممنون از همه, شب خوش

 

  
   

   آخرین یادداشت ها

 

تصاوير ماه

 

 

 

 

 

 

 

All rights Reserved to www.Greenguideds.persianblog.ir